Rendszer adminisztrátor (System Center Components) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 738876
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - SCC alkalmazások operatív támogatása, üzemeltetése

 - Ügyfélspecifikus igények, problémák feldolgozása, kezelése

 - Szoros együttműködés a fejlesztéssel és az üzemeltetési ágazatokkal

Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség, vagy annak megfelelő több éves releváns tapasztalat rendszer-, ill. szerverüzemeltetés területén

 - Legalább 1-3 év Microsoft System Center Components alkalmazások üzemeltetésében szerzett gyakorlat (pl. SCVMM, SCOM, SCSM, SCDPM, SCCM)

 - Legalább középszintű aktív angol nyelvtudás

 - Windows Server 2008 alapos ismerete

 - ITIL ismeret

 - MSI, WISE, VB-Script, Hyper-V tapasztalat

 - Csapatjátékos

 - Ügyfélközpontú személyiség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 71085

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió