www.cvonline.hu
Rendszer adminisztrátor (MS SQL) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 877478
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Ügyfél-technológiai projektek implementációja SQL környezetben
  • Adatbázis környezet koncepciójának, mintájának elkészítése, tervezése, méretezése
  • Microsoft SQL 2012 működtetése
  • Meglévő adatbázis megoldások áttekintése, elemzése és optimalizálása
  • Microsoft Windows 2012 támogatása és adminisztrációja, közép menedzsmenti megoldások SQL integrációja
  • Független, írásos dokumentációk elkészítése angolul

Elvárások

  • Gyakorlati tapasztalat komplex SQL Server adatbázis rendszerekkel
  • Microsoft System Center (Operations Manager, Configuration Manager, Orchestrator ismeret
  • Windows szerver operációs rendszerek és hálozati technológia alapjainak erős ismerete
  • PowerShell-el való programozás ismerete
  • Relációs adatbázisban való jártasság
  • Klaszter rendszerekkel való tapasztalat
  • Független munkavégzés készsége tervezés, design és implementáció szintjén
  • Erős ismeretek a technikai megoldások koncepciójának fejlesztésében és rendszer fejlesztésekben
  • Technikai dokumentumok elkészítésének metodológiai ismerete
  • Biztonsági stratégiák implementációjában való tapasztalat
  • Angol nyelvtudás magas szintű ismerete szóban és írásban
  • Minimum 5 év tapasztalat Windows szerver üzemeltetés, MS SQL üzemeltetési tapasztalat, System Center valamely komponensének ismerete
  • Csapat munka, Proaktívitás, fogékonyság az új technológiákra, jó kommunikációs készség
  • Windows szerver üzemeltetés, MS SQL üzemeltetés, AD üzemeltetés, System Center (SCOM, SCCM, SCDPM) ismeret, Hálózati ismeretek, virtualizálás: Hyper-V/SCVMM

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82231

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió