www.cvonline.hu

Rendszer adminisztrátor - INTS/6/25

  • A hirdetés 406 napja lejárt

Nemzetközi hardvergyártó és szolgáltató partnerünk

Rendszer adminisztrátort keres

aki CRM adminisztrátorként kulcsszerepet vállal egy új, globális Salesforce.com és Oracle Eloqua Marketing Cloud alapú CRM rendszer felépítésében.

Feladatok:

  • Salesforce és Eloqua környezetek felügyelete
  • Salesforce konfigurációk, technikai és funkcionális lehetőségek figyelemmel kísérése, felügyelete
  • Ezen környezetek adminisztrációja és karbantartása céges standardoknak, irányelveknek és folyamatoknak megfelelően
  • Javaslattétel a megjelenő új fejlesztések bevezetésére, folyamatok fejlesztésére

Feltételek:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Salesforce.com adminisztrátori tapasztalat
  • Egyetemi/főiskolai szakirányú végzettség
  • Relációs adatbázisok és adatintegrációs eszközök ismerete
  • Projekt menedzsmentre való képesség
  • Erős szakmai érdeklődés
  • Igény a folyamatos fejlesztésre

Előnyt jelent:

  • Salesforce.com Administrator vagy Salesforce.com Advanced Administrator bizonyítvány
  • Apex és Visual Force fejlesztési tapasztalat
  • Szoftver és/vagy adatbázis fejlesztői tudás
  • Eloqua és Salesforce integrálásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Projektek megvalósítása új, felhő alapú technológiákkal
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások
  • Külföldi munkavégzés lehetősége
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben

Amennyiben az ajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi címre!

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Elvárt nyelvtudás Angol