www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Rendszer adminisztrátor (Hyper-v)

Hozzáadva: 2017.05.25.
lejárt

Saját csapatunk bővítésére keresünk új kollégát, 11. kerületi munkavégzéssel rendszer adminisztrátori pozícióba.

Jelentkezz, ha szeretnél tagja lenni egy nemzetközi csapatnak, folyamatos képzéseken részt venni, és a legmodernebb eszközökkel dolgozni!

Rendszer adminisztrátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Hyper-V környezet üzembe helyezése, konfigurációja, működtetése
  • Konfiguráció a standardoknak megfelelően
  • Kapcsolattartás a többi kollégával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2 év Hyper-v környezetek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú vagy magasabb informatikai végzettség
  • Folyékony erős angol nyelvtudás (írásban és szóban)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Modern munkakörnyezet
  • Tréningek, tanfolyamok

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
IT / Informatika
Régió