Rendszer adminisztrátor - Hyper-V and Microsoft ésWindows Server 2012 (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 877159
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Hyper-V VMs / Hyper-V környezetek üzembe helyezése, konfigurációja, működtetése
  • Magasabb/alacsonyabb fokú tervezések beállítása a standardoknak megfelelően
  • Az ismeretek átadása a kollégáknak

Elvárások

  • Befejezett technikai vagy tudományos tanulmányok, számítógépes tudományokra fókuszálva
  • Több éves szakmai tapasztalat az integrációs rendszerekre való rálátásban (2 évnél több mérnökinformatikus tapasztalat)
  • Több éves tapasztalat a virtualizált rendszerekre való rálátásban
  • Tapasztalat a virtualizált környezetben, Hyper-V and Microsoft Windows Server 2012-re fókuszálva
  • Technikai készségek/képesítés/kompetenciák
  • Több éves tapasztalat az adatrendszer és privát felhők technológiájának impelentációjában, valamint üzleti ügyfelek számára nyújtott megoldásokban
  • Microsoft Windows Server 2012 / R2 részletes ismerete
  • A virtualizáció és a virtuális gépi irányítás területének (Hyper-V, SCVMM or VMWare), valamint a tárolási technológiák részletes ismerete (NAS, SAN, Cloud Storage)
  • Hálózatok (routing, switching, tűzfalak, stb.), valamint Microsoft SQL server és Windows Server 2012 R2, Failover clustering részletes ismerete
  • Magas hálózati ismeretek
  • Magas DNS/DHCP vezetési ismeretek
  • Migrációs eszközök használatának ismerete és gyakorlati tapasztalat különböző migrációs szcenáriókkal a virtuális szerverek környezetében
  • Microsoft architektúrák (Active Directory, Sharepoint, Lync and Clients), valamint DNS-hez kötődő hálózati technológiák és különböző Windows Authentication módszerek (Kerberos Authentication) alapvető ismerete,
  • Tapasztalat a power shell használatában az automatizálási folyamatokhoz
  • 3rd party megoldásokon (pl. NetApp) alapuló sign sign on megoldások és tárolási megoldások tapasztalata
  • Microsoft Windows Server 2012 R2
  • Microsoft management tools (e.g. SC VMM)
  • Német és angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82201

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió