Rendszer adminisztrátor (határozott idejű szerződés) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 866196
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Meghatározott operációs rendszer mindennapi   működtetését biztosítja.
  • A rendszereket monitorozza, hiba észlelése esetén hibajegyet generál.
  • A beérkező hibajegyet feldolgozza.
  • Az incidenst/ jegyet beazonosítja, diagnosztizálja,   kategorizálja, prioritásokat állapít meg.
  • A bonyolultabb problémákat továbbítja a támogatás   következő szintjének.
  • A szerződésben rögzített elvárt szolgáltatási   szinteket betartja.
  • A hibajegyet lezárja.
  • Jelentést tesz a jelentéskérő számára a kért   gyakorisággal.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1 év releváns tapasztalat
  • Windows server OS, 2008 / 2012, Active Directory   ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Csapatmunka, rugalmasság, szakmai eltökéltség
  • Kiváló problémafelismerő és megoldó készség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a   nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81961

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen