www.cvonline.hu
Rendszer adminisztrátor - File Service (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 738883
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Ügyfélre szabott megoldások kidolgozása

 - File Service koncepciók fejlesztése

 - Tenderekre nyers koncepciók készítése

 - Ügyféllel és belső egységekkel folyamatos egyeztetés

 - A kidolgozott tervek megvalósítása, migrációk és   üzemeltetési átadás

Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség vagy annak megfelelő releváns 3-5 év szakmai tapasztalat

 - Legalább középfokú, aktív német és/vagy angol nyelvtudás

 - File service terület, termékek és koncepciók alapos imerete (SAN/NAS, NetApp)

 - SMB, CIFS, DFS, WINS, AD, DNS, NTFS alapos ismerete

 - Microsoft Windows Server technológiák ismerete

 - Hálózati ismeretek

 - Szkriptelési tapasztalat (Batch, Perl, PowerShell)

 - Utazási hajlandóság

 - Jó csapatjátékos

 - Proaktív, megoldásokra törekvő attitűd

 - ITIL folyamatok ismerete

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77507

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió