www.cvonline.hu
Rendszer adminisztrátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 810635
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Biztosítja az adott operációs rendszerek napi működését

 - Ellenőrzi a rendszereket és hiba észlelése esetén jegyet ad fel

 - Feldolgozza a bejövő jegyeket

 - Meghatározza és kategorizálja a bejövő   jegyeket/incidenseket, priorizál

 - Továbbítja a komplex problémákat a következő támogató szint felé

 - Megfigyeli a szerződésben meghatározott szolgáltatói   szinteket

 - Lezárja a jegyeket

 - Kért gyakorisággal riportál a kérelmezőnek

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség vagy egyenértékű tapasztalat

 - Microsoft Server 2003/2008/2012 tapasztalat

 - Hálózati ismeretek

Előnyök:

 - Virtualisation ismeretek (VMWare, ESX, HyperV)

 - Veritas Storage Foundation

 - Windows Cluster adminisztráció

 - Jó csapatjátékos

 - Jó kommunikációs készség

 - Professzionális hozzáállás az ügyfelet érintő kérdésekben

 - Megbízhatóság, rugalmasság

 - Hajlandóság készenlét vállalására

 - Középszintű angol nyelvtudás, német nyelv előnyt jelent

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek   területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80747

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen