www.cvonline.hu
Rendszer adminisztrátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 797768
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - A hozzá kerülő kérések/jegyek/incidensek többségét megoldja a saját szintjén

 - Bonyolultabb alkalmazásokkal és operációs rendszerekkel kapcsolatos problémákat is megold

 - A nála juniorabb munkatársak betanításában aktívan részt vesz, számukra szakmai segítséget nyújt

 - Javaslatokat tesz a folyamatok optimalizálására

 - Közreműködik a hiba-diagnosztizálási kérdőívek összeállításában, a tudásbázis bővítésében

 - Koordinálja az esemény-kezelés sorrendjét, előrejelzi az SLA/OLA-k potenciális megszegését és lépéseket tesz ezek elkerülésére, eszkalálja a bekövetkező SLA/OLA szegéseket

 - Jelentéseket készít az események és kérések kezeléséről

 - Nagy kihatású eseményekkor segíti a csoportvezetőt az erőforrások koordinálásában és hatékony elosztásában

 - A trendek elemzése alapján proaktív javaslatokat tesz a szolgáltatás javítása érdekében

 - Operációs rendszerek/szerverek installálása, konfigurálása, patchelése és fejlesztése

 - Alkalmazás patch-ek támogatása OS oldalról

 - Elhárítás és hatékonyságnövelés OS szinten (Incidensek, problémák és jegyek kezelése)

 - Riportok készítése

 - Ügyfélmenedzsment

 - Rendszerek előszítése az auditálás számára

 - Munkaidőn kívüli telefonfelügyelet

Elvárások

  - Felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat

 - Angol nyelvismeret (középszint)

 - Német nyelvismeret (előny)

 - Különböző Linux rendszerek (szerverek): (Red Hat Enterprise Linux (4-6), Debian Linux, SUSE Linux 9-11)

 - Hálózatokban, Cluster technológiák területén szerzett tapasztalat

 - Storage management (SAN; NAS)

 - Virtualizáció (pl. VMWare ESX)

 - Scripting (Bash, Perl, Java, Python)

 - HPUX rendszerek (előny)

 - ITIL ismeret (előny)

 - Jó kommunikációs készség

 - Önálló munkavégzésre való képesség

 - Csapatjátékos magatartás

 - Megbízhatóság

 - Ügyfélorientált szemléletmód

 - Proaktivitás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80466

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen