www.cvonline.hu

Rendszer adminisztrátor (Debrecen) (INTS/4/6)

  • A hirdetés 494 napja lejárt

Amerikai tulajdonú high-tech hardvergyártó partnercégünk debreceni központjába keresünk releváns tapasztalattal és projektszemlétettel rendelkező, motivált rendszer adminisztrátort.

Feladatok:

  • Aktív részvétel egy új, globális Salesforce.com és Oracle Eloqua Marketing Cloud alapú CRM rendszer felépítésében
  • Salesforce és Eloqua környezetek felügyelete
  • Salesforce konfigurációk, lehetőségek figyelemmel kísérése
  • Az említett környezetek adminisztrációja és karbantartása az irányelveknek és standardoknak megfelelően
  • A folyamatok fejlesztésével és az új fejlesztések bevezetésével kapcsolatos javaslattétel

Elvárások:

  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Relációs adatbázisok és adatintegrációs eszközök ismerete
  • Apex és Visual Force fejlesztési tapasztalat

Előny:

  • Salesforce.com adminisztrátori tapasztalat
  • Salesforece.com Administrator vagy Salesforce.com Advanced Administrator bizonyítvány
  • Szoftver és/vagy adatbázis fejlesztői tudás
  • Eloqua és Salesforce integrálásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkahelyi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Külföldi munkavégzés lehetősége
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő