www.cvonline.hu
Rendszer adminisztrátor (2nd level) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 852352
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • HP SAM rendszer alkalmazások és infrastruktúrák napi működésének biztosítása
  • Az alkalmazás működésének proaktív ellenőrzése
  • Rendszerek karbantartása
  • Change, incidens és problem folyamatokban való részvétel
  • Új ügyféligények megvalósítása
  • Változtatási és megvalósítási projektek támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Középszintű német és angol nyelvtudás
  • 1-2 éves tapasztalat hasonló pozícióban
  • ITIL ismeret előnyt jelent
  • Legalább alapszintű adminisztrációs ismeretek OS Linux terén, megosztott környezetben
  • HP termékek (BSM, OMi vagy OM) ismerete
  • Hajlandóság kiegészítő, autodidakta továbbképzésre
  • Rugalmasság
  • Egyéni motiváltság
  • Csapatszellem
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81745

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió