www.cvonline.hu
Rendszer adminisztrátor – THB+ (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 729444
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Német ügyfélspecifikus teszt és éles rendszerek   üzemeltetése, támogatása és tervezése operációs rendszer, alkalmazás szerver   és adatbázis szintjén (VMware és/vagy T-Systems cloud platformokon)

- Alkalmazások zökkenőmentes működésének   biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása

- Ügyfélkommunikáció a hibajegy megoldásával   kapcsolatban (komplexebb problémák megoldásának eszkaláció kezelése)

- Alapfokú programozási ismeretek segítségével   változások végrehajtása, scriptek írása

Elvárások

- Informatikai végzettség vagy informatikai   területen szerzett legalább 1-2 éves üzemeltetői tapasztalat

Középfokú német és   legalább alapfokú aktív angol nyelvtudás

- Tapasztalat az alábbi operációs rendszerek üzemeltetésének   egyikében:

  •   Windows Server 2003, 2008, 2012
  •   UNIX/Linux

- Virtualizációs megoldások ismerete

- Szkriptelési tapasztalat (Perl, Bash, Batch vagy   PowerShell)

Előny

  •   ITIL ismerete
  •   VWware vSphere/ESX tapasztalat cluster   környezetben
  •   LDAP és AD ismeretek
  •   Valamely termék ismerete az alábbiak közül:   Weblogic, Tomcat, ISS, Apache, Oracle DB, MSSQL, Icinga/Nagios, vCloud   Director

Amit kínálunk

  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban
  •  Fiatal és barátságos csapat

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79627

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió