www.cvonline.hu

Rendezvényszervező

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 800988

A hazai rendezvényszervezésben élenjáró Ügyfelünk bővülő csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba;

Feladatok:
  • Naponta kell megszervezned életed legjobb buliját,rendezvényét, ügyféltalálkozóját.
  • Az összes rendezői folyamatban operatív tagként kell részt venned.
  • Piaci ismereteidet bevetve ajánlatokat kell írnod.
  • Folyamatosan súrolnod kell az egyetemes kreativitás határait.
  • Kommunikálnod kell. Sokat.
Elvárások:
  • Legyen legalább 2-3 éves ügynökségi tapasztalod.
  • Beszélj legalább középfokon angolul és/vagy németül.
  • Legyél pörgős, legyél ott mindenhol, tudj mindent.
  • Tudj és szeress csapatban dolgozni.
  • Ami a legfontosabb; szeresd amit csinálsz!
Előny:
  • Nagyfokú terhelhetőség.
  • Széleskörű kapcsolati háló.
Amit kínálunk:
  • Amit Ügyfelünk kínál:
  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai és nyelvi fejlődés
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.