www.cvonline.hu

Rendezvényszervező

  • A hirdetés 100 napja lejárt

Budapesti székhelyű szakmai kamara

munkatársat keres:

Feladatok:

  • belföldi és külföldi konferenciák teljes körű lebonyolítása
  • rendezvénykoncepciók felépítése, az elfogadott javaslat megvalósítása alvállalkozók felkutatása és kiválasztása
  • a rendezvények teljes körű megszervezése, lebonyolítása
  • projektmenedzsment
  • folyamatos kapcsolattartás a tagokkal és a társszervezetekkel
  • felmerülő problémák gyors és hatékony kezelése

Elvárások:

  • felsőfokú képzettség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • siker- és eredményorientált személyiség
  • kiemelten önálló és precíz munkavégzés
  • készség a csapatmunkára
  • aktív felsőfokú angol nyelvtudás
  • kezdeményezőkészség és stratégiai gondolkodás

Előny:

  • aktív francia és/vagy német nyelvtudás
  • nyitottság a folyamatos fejlődésre

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • modern környezet
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő, 8 óra
Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Alapítvány / Non-profit
Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő