www.cvonline.hu

Rendezvényszervező

  • A hirdetés 241 napja lejárt

Rendezvényszervezői pozíció

Felelősség:
A outdoor és indoor tréningek és élményprogramok teljes körű előkészítéséért, a helyszínen felmerülő szervezési feladatok elvégzéséért, valamint a kapcsolódó irodai adminisztrációs feladatok teljesítéséért. A cégvezető tréning programjainak előkészítéséért, megszervezéséért.

Feladatok:

  • Rendezvényekhez kapcsolódó helyszínek, alvállalkozók megkeresése, ajánlatok bekérése - ezekből kész kimenő ajánlatok készítése
  • A rendezvényekkel kapcsolatos szervezési feladatok ellátása
  • Költségkalkuláció készítés (magyar és angol nyelven)
  • Részvétel a rendezvény szervezésében és helyszíni lebonyolításában
  • Folyamatok adminisztrációja
  • A pénzügyi adminisztrációhoz dokumentum és adatszolgáltatás
  • Ajánlatok előkészítése, elkészítése (angolul is)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Középfokú angol nyelv vizsga
  • 3-5 éves - utazási irodai vagy rendezvényszervező cégnél begyűjtött - tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Power Point)
  • Megbízhatóság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • marketing, HR szakirány
  • saját autó

Amit ajánlunk:

  • Fiatal, lendületes, vidám csapat
  • Családias környezet
  • Jól megközelíthető iroda (ingyenes parkolás)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helyszíne: Budapest
Jelentkezési határidő: 2016. július 08.
Munkába állás kezdete: 2016. augusztus 01.

Küldd el az alábbiakat:

  1. Fényképes szakmai önéletrajzodat a lenti e-mail címre kérjük!
  2. A motivációs leveled, melyben térj ki arra, hogy a te munkád és egyéniséged mit tud hozzátenni a betöltendő szerepkör és a rendezvényeink eredményességéhez.
  3. Referenciát az elvégzett munkáidról.
  4. Mennyi lenne a nettó jövedelem igényed?
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő