www.cvonline.hu

Rendezvényszervező

  • A hirdetés 244 napja lejárt

Rendezvényszervezéssel foglalkozó vállalat, fiatalos csapatának bővítésére a budapesti és a miskolci irodájába is

rendezvényszervező

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Európai uniós forrásokból megvalósuló, komplex rendezvényszervezéssel összefüggő projektek lebonyolítása, amely többek között az alábbi elemeket tartalmazza:
  • Nyomdai kiadványok, arculati elemek, reklámanyagok tervezésében való részvétel,
  • Ismeretterjesztő anyagok szövegének szakmailag helytálló összeállítása,
  • Ismeretterjesztő előadások anyagának összeállítása,
  • Célközönség számára rendezvények komplex megszervezése, lebonyolítása, szakmai képviselet ellátása a helyszínen, utómunkálatokban való részvétel,
  • A projektben rögzített követelmények betartása/betartatása,
  • A projekt mérföldköveinek, indikátorainak betartása/betartatása.
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal, nyomdával, grafikával illetve a munkájuk ellenőrzése.
  • Bejövő számlák ellenőrzése, kimenő számlákhoz kapcsolódó alátámasztó dokumentáció elkészítése.
  • Közösségi oldalakon való kommunikáció.
  • Adminisztratív feladatok elvégzése, projektek dokumentálása.
  • Árajánlatok bekérése, összehasonlító táblázatok készítése.

Ideális jelölttel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 3 év munkatapasztalat (kizárólag rendezvényszervezés területén megszerzett tapasztalatot számítunk bele a 3 évbe)
  • B kategóriás jogosítvány, aktív használattal
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Lendületes, motivált személyiség
  • Választékos kreatív fogalmazási mód
  • Precizitás, pontosság, igényes munkavégzés
  • önálló és csapatban való munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent:

  • Európai Uniós finanszírozásból megvalósuló projektek lebonyolításában szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás,
  • honlap fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • saját autó.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat tagjaként dolgozhatsz,
  • Rengeteg szakmai tapasztalatot szerezhetsz,
  • Változatos és kreatív feladatokban lesz részed.

Munkavégzés helye: Miskolc vagy Budapest, esetenként miskolci és/vagy budapesti képviselettel,  illetve a rendezvények helyszínein

Munkakezdés várható időpontja: 2016. augusztus 1. (illetve azonnal)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, és motivációs levéllel lehet a megadott e-mail címen. Kérjük, hogy jelentkezésénél tüntesse fel, hogy a miskolci vagy a budapesti munkakörre kívánja benyújtani a pályázatát.

Helyek Budapest
Borsod-Abaúj-Zemplén
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő