www.cvonline.hu

Rendezvényszervező

  • A hirdetés 307 napja lejárt

Pincészetünk egész évben nyitva áll az érdeklődők előtt, borkóstolókkal, pincetúrával várjuk látogatóinkat. A 120 főt befogadó rendezvénytermünk csoportos borkóstoltatásra, céges és családi rendezvények megtartására egyaránt alkalmas. Ezen alkalmakkor helyi alapanyagokból készült borkorcsolyákat és ínyenc meleg ételeket is kínálunk.

Csapatunk bővítése céljából keressük

munkatársunkat.

Feladat:

  • melegkonyhás rendezvényterem, rendezvényterasz, valamint 50 fős borkóstolóterem, és borbolt zavartalan működésének biztosítása, vendégeink kényelmes és maximális megelégedettsége érdekében
  • a rendezvények (borkóstolók, borvacsorák, esküvők, konferenciák, tréningek) teljes körű tervezése, szervezése, az események lebonyolításának koordinálása, felügyelete
  • az értékesítési munka operatív irányítása, a forgalom növelése, valamint kihasználtsági és jövedelmezőségi mutatók javítása – rendezvényterem árak, ajánlatok, akciók, csomagok összeállítása, programterv és eseménynaptár készítése
  • új partnerek felkutatása (utazási irodák, cégek, szállodák), szerződéskötések lebonyolítása
  • a készletgazdálkodás irányítása (árurendelés, áruátvétel, árukezelés), a raktárkészlet folyamatos nyomon követése
  • a teljes személyzet munkájának felelősségteljes és gazdaságos megszervezése (létszámkeret, munkarend, munkamegosztás), irányítása, a csapatszellem erősítése, a kollégák motiválása, szakmai tréningezése

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • szálloda vagy idegenforgalom értékesítési és üzemeltetési területen szerzett min. 2 éves gyakorlat
  • megbízható, tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás (egyéb idegennyelv-ismeret előny)
  • a számítógépes programok rutinos használata, front office rendszerek ismerete
  • vendég- és minőség központúság, kiváló vezetői, irányítói képesség

Előny:

  • WSET tanfolyami végzettség megléte vagy ennek megfelelő kóstolási, bor és ételpárosítási ismeretek
  • HOSTWARE ismeret

Amit kínálunk:

  • csodálatos természeti környezet, inspiráló csapatszellem, elegáns, korszerű munkakörnyezet
  • mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye: Somló hegy, Tornai Pincészet

Amennyiben jelentkezni kíván a meghirdetett állásra, töltse ki online kérdőívünket az alábbi honlapon: Link megjelenítése vagy hívja munkatársunkat Fuith Adriennt, munkanapokon 8-16.00 óra között:+36 70 930-1018.

További információ a hirdető cégről: Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő