www.cvonline.hu

Rendezvényszervező

  • A hirdetés 467 napja lejárt

Miskolci irodánkba, fiatalos csapatba keresünk

rendezvényszervező

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal, nyomdával, grafikával, munkájuk ellenőrzése
  • számlák ellenőrzése
  • rendezvények előkészítése, teljes körű lebonyolítása, koordinálása, utómunkálatokban való részvétel
  • csoportok szervezése az eseményre és azok irányítása, ellenőrzése
  • közösségi oldalakon való kommunikáció
  • adminisztratív feladatok elvégzése, projektek dokumentálása
  • rendezvényekhez kapcsolódó informáló anyagok, meghívók, plakátok előkészítése, kivitelezése
  • árajánlatok bekérése, összehasonlító táblázatok készítése

Ideális jelölttel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 3 éves munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Lendületes, motivált személyiség
  • Választékos kreatív fogalmazási mód
  • Precizitás, pontosság, igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • rendezvényszervezés területen szerzett tapasztalat
  • Uniós projektek megvalósításában szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • honlap fejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes csapat tagjaként dolgozhatsz
  • rengeteg szakmai tapasztalatot szerezhetsz
  • változatos és kreatív feladatokban lesz részed, munkád eredménye számodra és mások számára is látható lesz

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkakezdés időpontja: 2016. február hónap, illetve azonnal.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő