Rendezvényszervező német nyelvtudással (Referenciaszám: PJ5089)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.06.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1095758

Teljes körű rendezvényszervezést és kivitelezést kínáló, vezető magyarországi ügynökségi partnercégünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióra:

Rendezvényszervező német nyelvtudással (PJ5089)

Feladatok:
- rendezvények teljes körű megszervezése, zavartalan lebonyolítása és koordinálása
- a rendezvényekhez kötődő adminisztratív feladatok ellátása
- a rendezvények promóciójához szükséges háttéranyagok összeállítása

- ajánlatkérésekkel kapcsolatos ügyintézés
- kapcsolattartás a lebonyolításban közreműködő szolgáltatókkal
- ajánlatok kidolgozása a megrendelők részére
- ügyféligények nyomon követése és teljesítése
- rendezvénytervek, programötletek, konferenciaprogramok kidolgozása, kapcsolódó költségtervek, kalkulációk készítése

Elvárások:
- rendezvények szervezésében, lebonyolításában szerzett minimum 3 éves tapasztalat

- tárgyalási szintű német nyelvtudás
- kitűnő kommunikációs és szervező képesség
- kitűnő kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
- magabiztosság, határozott fellépés, ügynökségi attitűd
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- B kategóriás jogosítvány, saját autó

Amit partnerünk kínál:
- munkalehetőség Magyarország piacvezető rendezvényszervező ügynökségénél
- dedikált, VIP ügyfelekkel való kapcsolattartás
- felelősségteljes, pörgős munkakör

- karrier-építési lehetőség
- versenyképes bérezés és egyéb juttatások
- inspiráló, változatos szakmai légkör

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ5089) megjelölésével küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.