www.cvonline.hu

RENDEZVÉNYSZERVEZŐ MENEDZSER

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Az immáron tíz éves múlttal rendelkező Silhouette Consulting Kft. rendezvényszervező csapatába keresi új kollégáját. Ha úgy érzed kellően energikus, tettre kész, nyelveket beszélő és kiválóan kommunikáló személyiség vagy, ha szereted a változatos és kihívásokkal teli munkakört, ne habozz, csapatunkban a helyed. Jelentkezz még ma és Te lehetsz budapesti csapatunk legújabb

munkatársa.

Feladataid lesznek:

  • Rendezvények teljes körű előkészítése, szervezése és lebonyolítása
  • Pályázatok készítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és alvállalkozókkal

Elvárásaink feléd:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 éves rendezvényszervezői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás valamint még egy nyelv ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmas, energikus személyiség

Előnyt jelent, ha:

  • Formális, hivatali rendezvények szervezésében szerzett tapasztalat

Amit cégünk kínál számodra:

  • Versenyképes fizetés + féléves prémium
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol