www.cvonline.hu

Rendezvényszervező, marketinges munka

  • A hirdetés 793 napja lejárt

Rendezvényszervező, marketinges munka!

Feladatok:

  • marketing- és reklámtervek kidolgozása, programok szervezése
  • értékesítési feladatok támogatása,
  • eladás ösztönzési akciók szervezése, lebonyolítása
  • Rendezvények teljes körű tervezése, szervezése, zökkenőmentes lebonyolítása
  • Marketing anyagok tartalmi előkészítése, grafikai kivitelezése
  • Social média ismerete, hatékony használata,
  • Web felületen hirdetési kampányok előkészítése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Marketing, rendezvényszervezői tapasztalat
  • Marketing eszközök ismerete
  • Alapvető grafikai/ képszerkesztői programok ismerete, használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Kreativitás

Munkavégzés helye: Cegléd vonzáskörzete

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő