www.cvonline.hu

Rendezvényszervező gyakornok

  • A hirdetés 670 napja lejárt

Cégünk a Lighthouse Training Kft. 18 éve foglalkozik együttműködést fejlesztő vállalati tréningek, csapatépítő programok és céges rendezvények szervezésével. Évente átlagosan 80 programot bonyolítunk le a legnagyobb magyarországi vállalatoknak.
1 fő gyakornokot keresünk e rendezvények szervezési feladatainak ellátására.

Felelősség:

Felelős a rendezvények zökkenőmentes előkészítéséért, esetlegesen a helyszínen felmerülő szervezési feladatokért, valamint a kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljesítéséért.

Feladatok:

  • Rendezvényekhez kapcsolódó helyszínek, alvállalkozók megkeresése, ajánlatok bekérése - ezekből ajánlat készítés
  • Ajánlatírás ügyfeleknek, költségkalkuláció készítés (magyar és angol nyelven)
  • Rendezvény szervezésében és lebonyolításában részvétel asszisztensként
  • Adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Power Point)
  • Kedves, szerény, lelkiismeretes hozzáállás
  • Megbízhatóság, precizitás

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • marketing, HR, andragógia szakirány

Amit ajánlunk:

  • Fiatal, lendületes, vidám csapat
  • Családias környezet
  • Jól megközelíthető iroda (ingyenes parkolás)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • 3-6 hónap után munkalehetőség

Munkavégzés helyszíne: Budapest III. kerület

Jelentkezési határidő: 2015. szeptember 12.

Munkába állás kezdete: 2015. szeptember 1-30.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, az alábbi email címre egy motivációs levéllel együtt, amiben kifejted, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol