www.cvonline.hu

Rendezvényszervező asszisztens

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Rendezvényszervező asszisztensi pozíció

Cégünk a Lighthouse Training Kft. 18 éve foglalkozik együttműködést fejlesztő vállalati tréningek, csapatépítő programok és céges rendezvények szervezésével.

Évente átlagosan 80 programot bonyolítunk le a legnagyobb magyarországi vállalatoknak.

1 fő főállású munkatársat keresünk e rendezvények előkészítési és szervezési feladatainak ellátására.

Felelősség:

Felelős a rendezvények zökkenőmentes előkészítéséért, a helyszínen felmerülő szervezési feladatokért, valamint a kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljesítéséért.

Feladatok:

  • Rendezvényekhez kapcsolódó helyszínek, alvállalkozók megkeresése, ajánlatok bekérése - ezekből ajánlat készítés
  • Ajánlatírás ügyfeleknek, költségkalkuláció készítés (magyar és angol nyelven)
  • Rendezvény szervezésében és lebonyolításában részvétel, kapcsolattartó asszisztensként
  • Adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • 3-5 éves utazás- vagy rendezvényszervezői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Power Point)
  • Kedves, szerény, lelkiismeretes hozzáállás
  • Megbízhatóság, precizitás
  • A programjaink sajátossága miatt, elsősorban férfiak jelentkezését várjuk
  • B kategóriás jogosítvány

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • marketing, HR, andragógia szakirány
  • saját autó

Amit ajánlunk:

  • Fiatal, lendületes, vidám csapat
  • Családias környezet
  • Jól megközelíthető iroda (ingyenes parkolás)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helyszíne:  Budapest III. kerület

Jelentkezési határidő: 2015. október 30.

Munkába állás kezdete: 2015. november 18.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, az alábbi email címre egy motivációs levéllel együtt, amiben kifejted, hogy miért szeretnél ebben a pozícióban dolgozni!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő