Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyógyszeripari megbízónk számára keresünk

RENDEZVÉNYSZERVEZŐ - ASSZISZTENS

(HF 10-7001)

munkatársat.

Feladat

  • Rendezvények teljes körű megszervezése,
  • Adminisztratív feladatok elvégzése,
  • Pénzügyi tevékenységekben való aktív részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Asszisztenciában szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Rendezvényszervezésben vagy irodavezetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Egészségügyi vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Erős Microsoft Office ismeretek (Word, Excel).

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7001"-es referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése