www.cvonline.hu

Rendezvényhelyszín értékesítő

  • A hirdetés 164 napja lejárt

Budapesti média és rendezvényszervező cégcsoport csapatába keresünk munkatársat Rendezvényhelyszín értékesítő pozícióba.

Feladatok

  • Különböző típusú rendezvényhelyszínek értékesítése
  • A rendezvényhelyszínekhez tartozó szolgáltatások értékesítése
  • Szakmai tanácsadás ügyfeleinknek külső helyszínen
  • rendezvények lebonyolítási tervének elkészítése egyéni igények szerint
  • Szoros együttműködés a kollégákkal, szakmai vezetővel, marketing osztállyal
  • A rendezvények lebonyolításában való aktív részvétel

Elvárások

  • Értékesítő munkakörben, akár direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Bizonyíthatóan sikeres, legalább 1-2 éves értékesítői múlt rendezvény területen
  • Értékesítési technikák ismerete (ezzel kapcsolatos tanfolyamok elvégzése előnyt jelent)
  • Szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felelősségvállalás az értékesítési számok teljesüléséért
  • Budapesti lakhely
  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office alapos ismerete (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

Előny

  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Saját gépkocsi
  • Meglévő ügyfélkör

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés
  • Mobiltelefon
  • Notebook