www.cvonline.hu

Rendezvényértékesítő

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Jelenlegi megbízónk, a hazai zenei és fesztivál életben is elismert Hang-, Fény- és Rendezvénytechnikai cég keresi azt az elhívatott kollegát

pozícióba, aki kellő szakmai rálátással rendelkezik a hang-, fény- és színpadtechnika területén.

Feladatok:
  • Napi szintű kommunikáció az ügyfelekkel
  • Business development/Üzletfejlesztés, Networking
  • Ajánlatok írása
  • Az értékesítési folyamatok megszervezése és lebonyolítása a key account managementtől a rendezvény lezárásáig
  • A folyamat minőségének biztosítása, részvétel a helyszíni munkák során
  • Probléma esetén a reklamáció nyomon követése, kommunikáció a megrendelőkkel/beszállítókkal, a szükséges intézkedések meghozása
Elvárások:
  • Rendezvényszervezői/értékesítői tapasztalat
  • Önmenedzsment és időgazdálkodás
  • Jó problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Csapatjáték
  • Flexibilitás
  • Szervezési készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, pontosság
  • Magas szintű számítógép-felhasználói ismeretek
  • Angol nyelv minimum kommunikációs szintű használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Előny:

    • Korábbi fesztivál, rendezvény tapasztalat; koordinációs feladatok ellátása
    • Műszaki főiskolai / egyetemi végzettség
Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Egyedülálló fejlődési lehetőség a hazai zenei, (produkciós) élet kiemelkedő szereplőjénél
  • Professzionális csapat és technika
  • Fejlődési lehetőség
  • Nyitott, toleráns, fiatalos légkör
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség -