www.cvonline.hu

Rendezvényasszisztens

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Rendezvényasszisztensi pozíció

Cégünk a Lighthouse Training Kft. 18 éve foglalkozik együttműködést fejlesztő vállalati tréningek, csapatépítő programok és céges rendezvények szervezésével.

Évente átlagosan 80 programot bonyolítunk le a legnagyobb magyarországi vállalatoknak.

1 fő főállású munkatársat keresünk e rendezvények előkészítési és szervezési feladatainak ellátására.

Felelősség:

Felelős a rendezvények zökkenőmentes előkészítéséért, esetlegesen a helyszínen felmerülő szervezési feladatokért, valamint a kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljesítéséért.

Feladatok:

  • A rendezvényekkel kapcsolatos beszerzési és logisztikai feladatok ellátásáért
  • Eszközraktár kezelése (ki- és bepakolás, raktárrend nyomon követése)
  • Rendezvényekhez kapcsolódó helyszínek, alvállalkozók megkeresése, ajánlatok bekérése - ezekből ajánlat készítés
  • Ajánlatírás ügyfeleknek, költségkalkuláció készítés (magyar és angol nyelven)
  • Rendezvény szervezésében és lebonyolításában részvétel asszisztensként
  • Adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • 3-5 éves utazás- vagy rendezvényszervezői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Power Point)
  • Kedves, szerény, lelkiismeretes hozzáállás
  • Megbízhatóság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • marketing, HR, andragógia szakirány
  • saját autó

Amit ajánlunk:

  • Fiatal, lendületes, vidám csapat
  • Családias környezet
  • Jól megközelíthető iroda (ingyenes parkolás)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helyszíne:  Budapest III. kerület

Jelentkezési határidő: 2015. szeptember 18.

Munkába állás kezdete: 2015. szeptember 28.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, az alábbiemail címre egy motivációs levéllel együtt, amiben kifejted, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő