www.cvonline.hu

Rendezvény vezető

  • A hirdetés 210 napja lejárt

Budapesti hostess ügynökség munkatársat keres

rendezvény vezetői

pozícióba

Feladatok:

  • Hostessek toborzása, castingolása és kiválasztása
  • Rendezvények előkészítésében, lebonyolításában és utómunkálataiban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Rendezvényeken a cég képviselete
  • Teljes körű kommunikációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3-5 év releváns tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete, írásban és szóban egyaránt
  • Előny: német, illetve további nyelvek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagy teherbírás és jó probléma megoldó készség
  • Tárgyalóképes fellépés
  • Proaktív, lojális és agilis hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő és fiatalos csapat
  • Próbaidő után versenyképes fizetés
  • Céges autó
  • Belvárosi iroda, családias légkör
  • Hosszútávú karrier lehetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő