www.cvonline.hu

Rendezvény koordinátor

  • A hirdetés 718 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Rendezvények leszervezése, beosztások készítése
  • Animátorok és játékmesterek kiválasztása és tréningelése
  • Adott munkák napi kezelése, koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás projektvezetőkkel, animátorokkal és játékmesterekkel
  • Heti, havi jelentések készítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló szervezőkészség és problémamegoldó képesség
  • Önállóan és csapatban történő pontos, precíz munkavégzés
  • Dinamikus, lendületes és kezdeményező attitűd
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Kiemelkedő munkabírás, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés
  • Ügynökségi oldalon szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Alkalmazotti jogviszony

Helyszín:

  •  Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő