www.cvonline.hu

Rendezvény kisegítő (Harley Davidson fesztivál, Alsóörs)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 817682
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal az alsóörsi Harley Davidson fesztiválon kínálunk munkalehetőséget.

Feladatok:

  • a rendezény lebonyolításában való segítségnyújtás
  • eszközök, kellékek pakolása
  • a rendezvény helyszínének rendbentartása
  • takarítás

Elvárások:

  • június 5. - június 12. munkavállalási hajlandóság
  • napi 8 óra munkavégzés
  • pontosság
  • képesség önálló munkavégzésre
  • nyelvtudás előnyt jelent

Előnyt jelent:

  • közvetlenül a Balaton partján, a híres motoros fesztiválon dolgozhatsz
  • (szállás nem biztosított, így elsősorban helyi vagy közelben lakó diákok jelentkezését várjuk)

Jelentkezni lehet:

Játssz velünk Te is!

Szállj harcba a 75.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése