www.cvonline.hu

Rendezvény felszolgáló

  • Company_icon Continental Hotel Budapest
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak, úgy küldje el e-mailben magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Általános feladatok:

  • Gondoskodik a konferencia termek berendezéséről az utasítások szerint
  • Gondoskodik a különtermekben a rendezvényekre készült ital és étel felszolgálásról
  • Megteríti és díszíti az asztalokat
  • Szakszerű felvilágosítást ad az italok minőségére, fajtájára vonatkozóan
  • Meghallgatja a vendégek kívánságait, felveszi a rendelést és a vendéget a lehető legrövidebb idő alatt kiszolgálja őket
  • Kávét és egyéb italokat készít
  • Figyelemmel kíséri a kitálalt ételek és a kiadott italok mennyiségét, minőségét, a hiányosságot felszolgálás előtt pótoltatja
  • Gyorsan, udvariasan megoldja az esetleges vendégpanaszokat

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelv ismerete
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Önállóság

Előnyt jelent:

  • Szállodai tapasztalat
  • Vendéglátó-ipari végzettség

Amit ajánlunk:

  • Továbbfejlődési lehetőség,
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Nem szezonális, állandó munka

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, fizetési igény és a pozíció megjelölésével, küldje el fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Felszolgáló
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol