www.cvonline.hu

RENDEZVÉNY ÉRTÉKESÍTŐ / SZERVEZŐ

  • A hirdetés 161 napja lejárt

Dolgozni jó. Csapatban dolgozni még jobb. Légy része!

Bankett üzletágunk bővülő csapatába keresünk:

RENDEZVÉNY ÉRTÉKESÍTŐT/SZERVEZŐT

Feladatok:

  • Rendezvényszolgáltatások értékesítése meglévő és új partnerek részére,
  • Partnerekkel történő folyamatos személyes és online kapcsolattartás,
  • Új piaci igények feltárása, rendezvénypiaci trendek figyelése,
  • Rendezvények szervezésében való részvétel,
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági (turisztikai/kereskedelmi szakirány) végzettség,
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Aktív élő kapcsolatrendszer,
  • Erős értékesítői attitűd,
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség,
  • MS Office programok ismerete,
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség,

Amit kínálunk:

  • Kiszámíthatóság, stabilitás,
  • Nagyvállalati környezet, biztos háttér,
  • Színvonalas munkakörnyezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

Budapest, 11. kerület

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre. Az üzenet tárgya: Bankett.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol