www.cvonline.hu

Rendezvény értékesítő (MICE Sales Coordinator)

  • A hirdetés 920 napja lejárt

LIFESTYLE HOTEL MÁTRA****superior

Rendezvény értékesítőt (MICE Sales Coordinator)

keres

Feladatok:

  • A hotel rendezvénytermeinek és a termekhez kapcsolódó szállás, vendéglátás és egyéb szolgáltatások értékesítése,
  • Új partnerek felkutatása, együttműködési lehetőségek felmérése,
  • Szálloda bemutatása,
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • A lefoglalt rendezvények teljes körű koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalókészség,
  • Nyitott, vendégközpontú személyiség,
  • Proaktív hozzáállás,
  • Értékesítés orientált szemlélet,
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás.

Előny:

  • Aktív vállalati, és rendezvényszervezői kapcsolatrendszer
  • Értékesítési, rendezvényszervezői vagy F&B területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Mátraháza (Szállás lehetőséget biztosítunk)

Fényképes szakmai önéletrajzzal – a pozíció megjelölésével - az alábbi e-mail címre.

Helyek Heves
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol