www.cvonline.hu

Rendezvény építési kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1199764

Rendezvény dekorációk építésével lebontásával foglalkozó cégcsoportunkhoz keresünk, kisegítő diákokat.

Görgess lejjebb a további információért!

Feladatok:

  • Rendezvény eszközök mozgatása
  • Dekorációs elemek felrakása, leszedése
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladat

Munkaidő: Hétköznap nappal és éjszaka (rendezvény jellegétől függ)

Elvárások:

  • aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Betöltött 18. életév

Amit kínálunk

  • Bruttó 1177 Ft/óra, amely teljesítmény alapján növekedhet
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos dinamikus csapat tagja lehetsz

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon +36 70 452 3338; e-mail  címen: E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!