www.cvonline.hu

Rendelési koordinátor

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.01.17.
Hirdetés azonosító: 884821

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Rendelési koordinátor
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - A működő áruházak és egyéb telephelyek költségtakarékos, pontos fogyóeszköz/szolgáltatás rendeléseinek továbbítása szállítók felé, kiszállítások/szolgáltatások követése, biztosítása
- Rendelhető és nem rendelhető cikkek karbantartása az Oracle rendszerben, és az Eszközkatalógusban
- Szállítói számlák nyomon követése, kontírozása, törvényi megfelelőség ellenőrzése, biztosítása
- Fizetési felszólítások kezelése
- Pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása, szoros együttműködés pénzügyi osztállyal
- Kapcsolattartás beszerzőkkel, társosztályokkal, szállítókkal, áruházakkal, egyéb telephelyekkel
- Elhatárolás, kimutatások, riportok készítése
- Új folyamatok kialakításában, implementálásában való részvétel, a bevezetéséhez szükséges rendszertesztelések
- Tréningek lebonyolítása, tréninghez szükséges oktatási anyagok összeállítása
Munkakör betöltésének feltételei: - Minimum középfokú végzettség
- MS Office alkalmazások ismerete (Word, Excel, Outlook)
- Oracle rendszer magas szintű felhasználói ismerete
- Pénzügyi területen, új folyamatok bevezetésében való jártasság
- aktív, (legalább) középfokú angol nyelvtudás
- Ellátási láncban, pénzügyi területen, kiskereskedelemben, új folyamatok bevezetésében szerzett tapasztalat
Készségek:
- Jó munkabíró képesség és terhelhetőség
- Jó problémamegoldó és szervező készség
- Vevőközpontúság
- Csapatmunka
- Megbízhatóság, kiemelt precizitás
- Jó stressz tűrő képesség
- Nagyfokú önállóság, nyitottság, rugalmasság
- Monotonitástűrő képesség
- Logikus, összefüggésekben való gondolkodásmód
- Rendszerszemlélet
Szükséges végzettség: Érettségi
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozott
Előnyt jelent: - Középfokú pénzügyi, gazdasági vagy kereskedelmi végzettség
- Ellátási láncban, kiskereskedelemben, PO (Purchase Order) folyamatokban szerzett tapasztalat
- Habel dokumentum-nyilvántartó rendszer ismerete