www.cvonline.hu

Rendelésfelvevő

  • A hirdetés 732 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársat keres

Feladat:

  • Meglévő ügyfelekkel és üzletkötőkkel folyamatos telefonos kapcsolattartás
  • Rendelések felvétele, rögzítése (telefon, fax, e-mail)
  • Felmerülő problémák hatékony kezelése
  • Adminisztráció vezetése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Adminisztrációban, adatrögzítésben vagy call centerben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Fix fizetés + utazási költségtérítés: Volán/MÁV bérlet 86%-a
  • Kellemes munkakörnyezet
  • 8 órás munkavégzés hétfőtől péntekig
  • Biztos anyagi háttérrel rendelkező hazai cég

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével és a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése