www.cvonline.hu

RENDELÉSFELVEVŐ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1003 napja lejárt

A Helit Kereskedelmi Kft.

Link megjelenítése" target="_blank"> www.helit.hu

RENDELÉSFELVEVŐ MUNKATÁRSAT

keres

Amennyiben szívesen dolgozna a hazai HORECA élelmiszer piacon meghatározó szerepet betöltő nagykereskedelmi cégnél, pörgős és számos kommunikációs szituációt biztosító, valamint logikus gondolkodást igénylő munkakörben, várjuk jelentkezését csapatunkba. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Felelősségi kör:

  • rendelések felvétele telefonon és emailen
  • rendelések rögzítése az ügyviteli rendszerben (SAP Business One)
  • temékajánlás meglévő partnereknek
  • területi képviselő munkájának támogatása (árak karbantartása, közös értékesítés stb.)
  • készletegyeztetés
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció napi vezetése
  • együttműködés az érintett belső egységekkel

A munkakör sikeres betöltéséhez szükséges:

  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Excel-ismeret
  • magas szintű szóbeli kommunikációs készség
  • határozott fellépés
  • analizáló és szintetizáló gondolkodási képesség
  • nagy munkabírás
  • precizitás
  • lendületes munkavégzés

Előny:

  • 1-2 év munkatapasztalat
  • élelmiszeripari áruismeret
  • SAP ismeret
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • személyre szabott juttatási csomag
  • jutalék lehetősége

Egyéb:

  • csúsztatott munkakezdés (6.00 és 10.30 között)

Munkavégzés helye:

  • 1117 Budapest, Budafoki út 209/B
  • 1042 Budapest, Görgey Artúr u. 14-20.

Munkaviszony paraméterei:

  • határozatlan idő
  • heti 40 óra

Munkába állás lehetséges dátuma:

  • megegyezés szerint, lehetőség szerint azonnal.

Amennyiben szívesen dolgozna velünk, kérem, hogy fényképes szakmai életrajzát és motivációs levelét fizetési igénye megjelölésével 2014. április 22-ig küldje el elektronikusan a lenti címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő