www.cvonline.hu

Rendelés feldolgozó diákmunkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 934096

Feladatok:
  • Internetes rendelések feldolgozása
  • Termékek csomagolása (dobozba, borítékba vagy fóliázással) és garanciajegy kitöltése
  • Rendelésellenőrzés
  • Csomagolt termékek postai címirattal történő ellátása
  • Értékesítési bizonylat nyomtatása és kasszázása
  • Blokk alapján számla készítés + számlaszám rögzítése a rendeléskezelő rendszerbe
  • Kiszámlázott rendelések rögzítése a postai feladójegyzékbe és a csomagok raklapra rakása
Elvárások:
  • Aktív nappali hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 20 óra vállalása hétfőtől péntekig 8-18 óráig
Előny:
  • Teljes napok vállalása akár heti 5 napban (8-17 óráig vagy 9-18 óráig)
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Bruttó 714 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXIII. kerület
Kapcsolat:
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Leveled tárgya legyen MSC-00!