www.cvonline.hu

Release manager

  • A hirdetés 896 napja lejárt

Szakterület megnevezése: üzemeltetés

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • jelenlegi változáskezelési folyamat üzemeltetése, továbbfejlesztése
  • informatikai változtatások jóváhagyása mind technikai, mind üzleti igények esetén
  • release-ek összeállítása, konfliktusvizsgálat, koordináláció
  • új release management folyamat kialakítása
  • új release management eszköz követelmények specifikálása
  • területek közötti kommunikáció, egyeztetés
  • rendszeres riport készítés, statisztikák, trendek készítése, elemzése
  • gyökérok elemzések támogatása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú informatikai vagy közgazdász végzettség
  • legalább 3-5 év nagyvállalati környezetben szerzett üzemeltetői, szervezői munkatapasztalat
  • linux, windows szerver üzemeltetési ismeret
  • adatbázis, hálózati ismeretek
  • középfokú angol nyelvismeret
  • elemző készség, rendszerszemlélet
  • önfejlesztés, tanulási hajlandóság
  • proaktív hozzáállás, rugalmas hozzáállás, nyitottság
  • jó prezentációs képesség

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (haladó)

Előnyt jelent:

  • release manager pozícióban szerzett szakmai tapasztalat

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő