www.cvonline.hu

Reklámsofőr-autó, motor, bicikli

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1076285

Partnerünk teljes körű Point of Sale és ambient média megoldásokat nyújt mindazoknak, akik hatékony és innovatív kommunikációs megoldásokat keresnek. Hosszú távra keresünk aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező autó vagy bicikli "bolondokat"
Feladatok:

  • Reklám autó, reklám bicikli és Piaggio vezetése
  • Kampány előkészítés

Elvárások:
  • B kategóriás jogosítvány
  • 1-2 éves balesetmentes vezetési tapasztalat
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 3 teljes nap vállalása
  • Betöltött 18. életév (munkaidő miatt elengedhetetlen!)

Juttatások:
  • Bér: Bruttó 824-1059-ig Ft/óra

  • Várjuk önéletrajzod és rövid motivációs leveled.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió