www.cvonline.hu

Reklamációs ügyintéző

  • A hirdetés 615 napja lejárt

A Béres Vállalatcsoport

fitotéka és gyógyszer nagykereskedelmi cége

a Béres Egészségtár Kft.

reklamációs ügyintéző

munkatársat

keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precizitás
  • Jó konfliktuskezelő és stressztűrő képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Munkabírás
  • Raktári tapasztalat

Feladatok:

  • Vevői reklamációk felvétele, adminisztrációja és kezelése
  • Jóváíró számlák és termékpótlások készítése és ügyfelekhez történő kiküldése
  • Visszáruzott termékek minőségi és mennyiségi vizsgálata és adminisztrálása
  • Időszaki jelentések készítése felmerült reklamációk
  • Napi kapcsolattartás a fuvarozással és az értékesítői csapattal

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődés

A munkavégzés helye:

Budapest XV. kerület

Kezdés:

Azonnal

A jelentkezés módja:

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével 2015. május 31-ig az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő