www.cvonline.hu

Reklamációs ügyintéző (Pécs)

  • Company_icon KIKA Lakberendezési Kft.
  • Location_icon Pécs, Baranya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Ha szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni, akkor téged várunk
teljes munkaidőbe, mint:

Reklamációs ügyintéző

Vevőszolgálat területre

pécsi munkavégzéssel

Feladatok:

  • Vevőink szakszerű kiszolgálása
  • Vásárlói reklamációk felvétele, kezelése
  • Áru cserék- és visszavételek lebonyolítása
  • Vevőszolgálati pult feladatainak teljeskörű ellátása
  • Pénztárkezelés

Leendő munkatársunk:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Gyorsan és pontosan dolgozik, kommunkikatív és felelősségteljes
  • Szereti a nyüzsgést
  • Több feladatot is képes párhuzamosan ellátni

Amit nyújtunk:

  • Juttatás: - br. 223.000,- Ft (pótlékokkal, cafetériával)
  • Éves hűségprémium
  • Munkába járás költségének térítése

Amennyiben kedvet érzel és megfelelsz a fentieknek, akkor várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal 2017.12.23-ig.

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Pénztáros
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű