www.cvonline.hu

Reklamációkezelő minőségügyi mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.05.28.
Hirdetés azonosító: 1010167

Partnerünk nagy múltú, járműipar területén tevékenykedő német multinacionális vállalat. Folyamatosan bővülő minőségügyi csapatába keresünk kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkező minőségügyi mérnököt.

Feladatok:

- Az adott gyártóterület minőségügyi támogatása.
- Vevői reklamációk kezelése SAP rendszerben.
- Vevői reklamációk kivizsgálása.
- Vevői és belső gyártáshoz kapcsolódó problémamegoldás koordinálása és dokumentálása.
- Javító és megelőző intézkedések bevezetése a gyártásban.
- Együttműködés az beszerzésért felelős osztállyal, a beszállítói minőségügyi mérnökökkel és Design osztállyal.
- Új termék bevezetésének minőségügyi támogatása.
- Minőségügyi mutatószámok folyamatosan ellenőrzése és kommunikációja a vezetőség felé.

Elvárások:

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség (preferált gépészmérnöki vagy minőségügyi szakirány).
- Legalább 3 év minőségügyi szakmai tapasztalat gépgyártás vagy autóipar területén
- Minőségügyi módszerek technikák készség szintű ismerete (8D, Ishikawa).
- Angol nyelv ismerete (legalább kommunikációs szint szóban és írásban).

Amit kínálunk:

- Multinacionális, innovatív környezet
- Tanulási, fejlődési lehetőség hosszútávon is
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a