www.cvonline.hu

Reklamációkezelő minőségbiztosító

  • A hirdetés 647 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Minőségbiztosító Igazgatósága

munkatársat keres

Feladatai:

  • Minőségügyi reklamációk regisztrálása;
  • A reklamációk kivizsgálásának és a javító intézkedések meghozatalának koordinálása a GMP előírásai szerint;
  • Reklamációs jelentés továbbítása az érintett partner számára;
  • Közreműködés a mellékhatás jellegű reklamációk kivizsgálásában;
  • Trendanalízisek készítése;
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a társosztályokkal.

Elvárásaink:

  • ·Gyógyszerész vagy vegyész végzettség;
  • ·Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • ·Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • ·Kiváló együttműködő készség;
  • ·Alapos, precíz munkavégzés;
  • ·Jó kommunikációs és dokumentációs képesség.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk 2015. június 16-ig az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő