Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Reklamációkezelő minőségbiztosító munkatárs

TEVA Gyógyszergyár Zrt. ( Debrecen )-Reklamációkezelő minőségbiztosító munkatárs
Hozzáadva 2012.05.11.
Hirdetés azonosító: 405201
lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt,

Debreceni telephelye

 Minőségbiztosító Igazgatóság

Reklamációkezelő minőségbiztosító munkatársat

keres

Feladatai:

  • Minőségügyi reklamációk regisztrálása
  • A reklamációk kivizsgálásának és a javító intézkedések meghozatalának koordinálása a GMP előírásai szerint
  • Reklamációs jelentés továbbítása az érintett partner számára
  • Közreműködés a mellékhatás jellegű reklamációk kivizsgálásában
  • Trendanalízisek készítése

Elvárásaink:

  • Vegyész, vegyészmérnök vagy gyógyszerész végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó készség, alapos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és dokumentációs képesség

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Minőségbiztosítási gyakorlat

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk az alábbi címen:

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

www.teva.hu

Munkavégzés helye:
Debrecen
Kategória
Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök, Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség
Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Debrecen

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése