www.cvonline.hu

Reklamációkezelő minőségbiztosító munkatárs

  • A hirdetés 1973 napja lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt,

Debreceni telephelye

 Minőségbiztosító Igazgatóság

Reklamációkezelő minőségbiztosító munkatársat

keres

Feladatai:

  • Minőségügyi reklamációk regisztrálása
  • A reklamációk kivizsgálásának és a javító intézkedések meghozatalának koordinálása a GMP előírásai szerint
  • Reklamációs jelentés továbbítása az érintett partner számára
  • Közreműködés a mellékhatás jellegű reklamációk kivizsgálásában
  • Trendanalízisek készítése

Elvárásaink:

  • Vegyész, vegyészmérnök vagy gyógyszerész végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó készség, alapos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és dokumentációs képesség

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Minőségbiztosítási gyakorlat

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő