www.cvonline.hu

Reklamációkezelő mérnök (Vas)

  • A hirdetés 596 napja lejárt

Multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Reklamációkezelő mérnök munkatársat Vas megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • 0 km-es reklamációk kezelése, kapcsolódó statisztikák készítése
  • A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása
  • A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése/követése
  • Vevői kapcsolattartás
  • A gyártási selejtek csökkentésében való részvétel
  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése
  • A vevői látogatásokon/auditokon való részvétel
  • A heti selejt megbeszélése vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Erős kommunikáció szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • 1-3 éves szakmai gyakorlat/tapasztalat a minőségbiztosítás területén
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Határozott fellépés, kiváló koordinációs képesség, terhelhetőség, dinamizmus, pro aktivitás, stressz tűrés.

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő