www.cvonline.hu

Reklám kivitelezési vezető

  • A hirdetés 1019 napja lejárt

Reklámkivitelező csapat vezetésben és grafikai szerkesztésben jártas szakembert

pozícióba keres az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:

  • reklám kivitelezési csapat vezetése
  • együttműködés a munkákat leosztó értékesítési koordinátorral, kivitelezési folyamatok tervezése, bevezetése
  • projektvezetés, tervezés, értékelés, ellenőrzés, javítás és szükség esetén leállítás
  • közvetlen irányítás, szervezés, szabályozás, erőforrások szétosztása
  • teljesítmény figyelés
  • gépek, szoftverek figyelése (karbantartás, kapcsolat a szervizzel), befektetési javaslatok elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nagyfokú munkabírás
  • kiváló kommunikációs készség
  • vezetői gyakorlat
  • jogosítvány
  • MS Office, CorelDraw ismeret, a MS Dynamics Nav ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Iparágban versenyképes fizetés
  • céges autó
  • céges telefon

Munkavégzés helye:

Heves megye, Gyöngyös, Radír Reklám Kft.

Jelentkezés: az alábbi email címen.

Helyek Heves
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő