www.cvonline.hu

Rehabilitációs-üzletág vezető

  • A hirdetés 214 napja lejárt

10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres saját csapatába

Rehabilitációs-üzletág vezetőt

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A leendő munkatárs feladatai:

  • A vállalat teljes rehabilitációs foglalkoztatottságának működtetése, projektek kidolgozása, szervezése, irányítása;

  • Részvétel a stratégia és az üzleti terv kidolgozásában, valamint annak teljesítésének biztosítása;

  • A szolgáltatási portfólió állandó felülvizsgálata, ügyféligények és jogszabályváltozások figyelemmel kísérése;

  • Mmk-s szolgáltatásokhoz kapcsolódó ajánlatok, szerződések megfelelő előkészítése, ügyfélnek való kiküldése és egyeztetése;

  • Kölcsönzési üzletágon belüli mmk-s létszám koordinálása, illetve a partnerek felé történő mmk-s jelöltek toborzása, interjúk lebonyolítása és az ügyfeleknek történő kiközvetítése;

  • Közvetlen beosztottak szakmai támogatása, mentorálása;

  • Pályázatfigyelés, valamint közbeszerzések teljes körű felügyelete, szakmai anyagok összeállítása, határidőben való leadása;

  • Szakmai rendezvényeken való részvétel, továbbá szakmai konferenciák szervezése;

  • Mmk-s munkavállalókkal kapcsolatos adminisztratív feladatok;

  • Heti riportok készítése a közvetlen felettes részére.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség;

  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat mmk-s foglalkoztatási területen;

  • Vezetői tapasztalat;

  • Naprakész munkajogi ismeretek;

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

  • B kategóriás jogosítvány.

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,

  • Szakmai fejlődés,

  • Versenyképes fizetés (alapbér + juttatások).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.