www.cvonline.hu

Rehabilitációs Projektvezető

  • A hirdetés 865 napja lejárt

10 éve sikeresen működő, dinamikusan fejlődő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég,
saját csapatába keres

új munkatársat

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég rehabilitációs szolgáltatás portfóliójának képviselete, értékesítése,
  • Rehabilitációs adatbázis felügyelete, a rehab szolgáltatásokhoz kapcsolódó ajánlatok, szerződések elkészítése,
  • Kölcsönzési csapat támogatása, toborzás-kiválasztással, MMK-s munkavállalók munkába állításával, nyomon követésével,
  • Közbeszerzések teljes körű felügyelete, szakmai anyagok összeállítása, pályázatfigyelés,
  • Szakmai konferenciákon való részvétel,
  • Foglalkozással összefüggő kötelező adatszolgáltatások, statisztikák a hivatalos szervek felé, belső kimutatások és elemzések készítése az Ügyvezető igazgató részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, gazdasági ismeretek,
  • Szakmai tapasztalat rehabilitációs üzletben,
  • Vezetői tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő