www.cvonline.hu

Regulatory Specialist

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.12.
Jelentkezési határidő: 2017.09.07.
Hirdetés azonosító: 1172179
lejárt

Svájci innovatív multinacionális partnerünk megbízásából keresünk Törzskönyvezési munkatársat.
Partnerünk 20 éve van jelen Magyarországon, folyamatosan bővülő csapatába keresnek most új munkatársat.

A pozíció legfőbb célja, az új termékekkel kapcsolatos dokumentációk beadása és engedélyeztetése, szemészeti portfólióval kapcsolatos tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok:

  • A vállalat új termékeivel kapcsolatos törzskönyvi dokumentációk beadása, engedélyeztetése./li>
  • Forgalombahozatali engedélyek módosítása, változtatások beadása.
  • RMP feladatok
  • Törzskönyvezési adatbázisok karbantartása, naprakészen tartása.
  • Kísérő iratok és szakmai szövegek fordítása.
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • 4-6 év tapasztalat törzskönyvezés területén
  • Gyógyszerész diploma
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, tanulási vágy

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, önéletrajza feltöltésével jelentkezhet.